قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

برای طراحی وب سایت چقدر باید هزینه کنیم؟ وقتی مشتریان برای سفارش وب سایت با ما تماس میگیرند، در بیشتر اوقات یک سوال توی ذهن دارند،

قیمت طراحی وب سایت ؟

خب این منطقی است که چنین سوالی در ذهن داشته باشید و بخواهید پولتان را بصورت هوشمندانه ای سرمایه گذاری کنید. پاسخ سوال شما متفاوت هست ، بزارید راحت توضیح بدیم، شما برای سفارش یک وب سایت می توانید با 10 شرکت طراحی وب سایت مذاکره کنید و ما مطمئن هستیم که 10 قیمت متفاوت دریافت خواهید کرد که اختلاف این قیمت ها میلیون ها تومان است.
در بیشتر مواقع صاحبین مشاغل، به شرکت ها و طراحان سایت سفارش طراحی سایت داده اند اما در آخر، با یک یا چند صفحه پر از مطالب، محصولات، عکس ها و … مواجه شدند و نتیجه ای که پیش بینی میکردند با چیزی که تحویل گرفتند مطابقت نداشته است! چنین مسائل تقریباً برای تمامی مدیران شرکت ها و کسب و کارها اتفاق افتاده و باید بگوییم که کاملاً طبیعی است و در این مقاله قرار است که دلیل آن را مشخص کنیم.

بسیار خب!
اول بریم سراغ قیمت گذاری وب سایت،
عوامل موثر بسیار زیادی در قیمت گذاری وجود دارد !

1. اجزاء و ویژگی های مورد نیاز شما برای کسب و کار
هرگز فرض نکنید که نیاز های شما ساده است و برای اجرای آن نیازی به صرف زمان و تخصص ندارد.
سایت شما زنده است همانند یک انسان، و برای نگه داری نیازمند امنیت، خوراک، ارتباط و توسعه دارد. شما فکر کنید که سایت شرکتتان به عنوان یک کارمند بصورت شبانه روزی از محصولات و اهداف شما در دنیای اینترنت نگه داری و به دیگران معرفی میکند.
طراحان وب سایت، ضمینه زنده ماندن کارمند شما را ( وب سایت ) فراهم می سازند و ارزش کار ما بسیار بالاست البته تا وقتی که کارمند شما را زنده نگه داریم! در همین مورد باید بگوییم که ما وقت و هزینه زیادی را برای یادگیری طراحی سایت اصولی در بازارهای بین المللی صرف کرده ایم و اگر این کار را هرکسی به آسانی می توانست انجام دهد، شغل ما از بین می رفت!

2. سطح مهارت طراح یا توسعه دهنده سایت
همانطور که در تبلیغات گوگل و اینستاگرام مشاهده میکنید، کسانی هستند که با 200 هزارتومان برای شما سایت طراحی می کنند، بله درست است! اما هرگز نمی توانید با سایت های مطرح شده و رقیب خود آن را مقایسه کنید! سایت های مطرح هزینه و وقت زیادی برای وب سایت خود صرف کرده اند که نتیجه‌اش وب سایتی کامل بوده که رقیبان آن را به طراحان سایت دیگر نشان می دهند که نظیر اون سایت وب سایتشون طراحی بشود.

شاید پیش خودتون فکر کنید که هر دو یک چیز هست و شما را به مقصد خواهد رساند، بله درسته اما مقایسه این دو، مانند مقایسه دوچرخه با یک ماشین هوشمند پیشرفته است که سرعت و کیفیت و امنیت هر کدام بسیار متفاوت خواهد بود.

با این تفاسیر، حاضرید چقدر بابت داشتن یک کارمند اینترنتی حرفه‌ای خود هزینه کنید؟!

منبع: استودیو مارکتینگ


بارکد لینک این مطلب

تصویر امنیتی